IMG_2416.jpeg

Co powiedziały nam ptaki przez 60 lat badań?

– ornitologia w służbie ochrony

środowiska i klimatu

- to projekt przygotowany w celu zwiększenia wiedzy o dobrych praktykach dla ochrony środowiska i klimatu, a także popularyzacji wyników badawczych Akcji Bałtyckiej - programu badawczego monitorującego i analizującego migracje ptaków wędrownych, między innymi na terenie Pomorza Gdańskiego. Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Broszura popularnonaukowa "Co powiedziały nam ptaki przez 60 lat badań? - ornitologia w służbie ochrony środowiska i klimatu.

(więcej informacji w najbliższym czasie)

Planowana publikacja: 15 września 2020

otwarta książka
IMG_3113.jpeg

Całkowity koszt projektu to 22.000,00 zł (w tym dotacja WFOŚiGW w Gdańsku w kwocie 20.000,00 zł).

Koordynatorzy projektu:
mgr Michał Starke