Przekaż darowiznę

Wspomóż nas finansowo lub rzeczowo. Każda przekazana złotówka jest dla nas ważna. Nasza Fundacja działa w sferze zadań publicznych określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Środki przekazane z darowizn przeznaczamy na działalność naukową oraz edukacyjną.

PayPal ButtonPayPal Button

Przekaż darowiznę wykonując przelew na konto:

94 1750 0012 0000 0000 2299 4492

tytułem: „darowizna na działalność naukową” lub „darowizna na działalność edukacyjną”.

Kwota darowizny (jedynie dokonanej przelewem!) może być odliczona od podstawy opodatkowania (nie może być to więcej niż 6% uzyskanego dochodu). Firmy chcące przekazać darowiznę mogą odliczyć 10% od dochodu.

Zostań sponsorem.

Jeśli chciałbyś przekazać nam darowiznę na konkretny cel ustalony z nami lub posiadasz firmę i chcesz aby znalazła się wśród grupy firm udzielających nam wsparcia, skontaktuj się z nami.

Michał Starke

email: michal.starke@fundacja-ab.org.pl

Zobacz kto nas wspiera...