© Fundacja Akcja Bałtycka 2019

Zdjęcia i filmy: Michał Starke, Samuel Sosnowski, Katarzyna Stępniewska, Marta Dymarczyk, Janina Woszczyńska, Jan Szczepanek, Joanna Woźny, Grzegorz Jędro, Mateusz Ściborski, Dawid Kilon

Przydatne linki:

- Program Badawczy Akcja Bałtycka

Oddziały terenowe:

- Oddział terenowy Fundacji Akcja Bałtycka "Kaliszany"

- Oddział terenowy Fundacji Akcja Bałtycka "Kaszuby Północne"

Kontakt:

email: biuro@fundacja-ab.org.pl

Nagrody i referencje

W 2015 roku Fundacja Akcja Bałtycka została laureatem Nagrody Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego. Celem Nagrody jest wzmocnienie i docenienie sektora obywatelskiego oraz podniesienie prestiżu i etosu pracy w organizacjach pozarządowych, a także poszerzenie aktywności społeczności lokalnych. Fundacja otrzymała nagrodę w kategorii edukacji ekologicznej i ochrony środowiska. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w dniu 5 grudnia 2015 r. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, Mieczyka odebrały w imieniu Zarządu Fundacji Katarzyna Rosińska i Aleksandra Niemc.