ezr.png

Edukacja nie musi być nudna! W prowadzonych przez nas zajęciach łączymy ze sobą elementy pedagogiki przygody, dzikiej przyrody oraz zabawy. Wierzymy, że nauka poprzez zabawę, doświadczanie i bezpośredni kontakt jest podstawą kształtowania wrażliwości na piękno i ochronę przyrody. Zespół naszej Fundacji wywodzi się bezpośrednio z Akcji Bałtyckiej – najdłużej działającego w Europie programu obrączkowania ptaków, którego symbolem jest rudzik. Edukacja jest dla nas ważna, dlatego łączymy kompetencje i rzetelność z niekonwencjonalnymi metodami nauczania.

Kim są nasi edukatorzy?

Jesteśmy zespołem pasjonatów, kochamy przyrodę, uwielbiamy przebywać na łonie natury, pracować z ludźmi i zaszczepiać w nich miłość do otaczającego nas świata. Chcemy dać Wam radość z przebywania w lesie, pokazać piękno leśnego żuka, zainspirować Was delikatnością mchu czy ukoić nerwy śpiewem ptaków. Wierzymy, że w ten sposób zachęcimy Was do wspólnego dbania o naszą planetę, czyli nasz dom.

Nasze usługi

inż. Marta Dymarczyk