Żołna

Żołna

Kolczyki drewniane Żołny

Cena obejmuje parę kolczyków

 

Kolczyki wykonane ręcznie na sztyfcie antyalergicznym.

 

Produkty wykonywane są ręcznie, dlatego istnieć mogą nieznaczne różnice w poszczególnych parach. 

 • REGULAMIN WYMIANY I ZWROTÓW

  I POSTANOWIENIA OGÓLNE

  1. Niniejszy regulamin („Regulamin”) określa zasady zwrotu i wymiany towarów zakupionych, innych niż zwroty i wymiany przysługujące klientowi na podstawie ustawy o pra wach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) („Ustawa”).

  2. Przed zakupem towaru Klient powinien upewnić się czy w razie zgłoszenia przez niego żądania zwrotu lub wymiany towaru, będzie miał możliwość skorzystania z uprawnień na zasadach opisanych w Regulaminie.


  3. Klient, który zamierza skorzystać ze zwrotu lub wymiany towaru, powinien zapoznać się z niniejszym Regulaminem.

  4. Zasady opisane w niniejszym Regulaminie nie stoją na przeszkodzie dochodzeniu przez klienta roszczeń na podstawie Ustawy.

   

  II POSTANOWIENIA SZCZEGÓŁOWE

  1. Zwrot i wymiana towaru odbywają się za dobrowolną zgodą Fundacja Akcja Bałtycka  prowadzonej do Krajowego Rejestru Sądowego.


  2. Zasady zwrotu i wymiany towaru na podstawie Regulaminu:

  1) zwrot i wymiana towaru może nastąpić w terminie 14 dni od dnia zakupu, 2) zwrot towaru w terminie do 7 dni od daty zakupu nastąpi poprzez zwrócenie klientowi ceny zakupionego towaru w taki sam sposób, w jaki dokonywana była płatność

  3) towar, który klient zamierza zwrócić lub wymienić:

  I. nie może posiadać jakichkolwiek znamion użytkowania, w szczególności musi być czysty, nie może być uszkodzony,


  II. musi posiadać przymocowane do niego na stałe wszelkie oznaczenia (np. metki wewnętrzne oraz oryginalne metki i zawieszki papierowe, metki zewnętrzne), w które zaopatrzony był towar w chwili zakupu. Oznaczenia takie muszą być oryginalne (tj. pochodzić od sprzedawcy) i niemogą nosić śladów ich wymontowania i ponownegoprzymocowania do towaru,

  III. towar, który w momencie sprzedaży był zapakowany, powinien znajdować się w oryginalnym opakowaniu,


  IV. towar nie był zakupiony w akcji promocyjnej, która wyklucza możliwość zwrotu lub wymiany towaru (informacja na temat możliwości zwrotu lub wymiany podana jest każdorazowo w regulaminie danej akcji promocyjnej),

   

   

 • DOSTAWA

  Dostawy realizujemy TYLKO za pośrednictwem Poczty Polskiej. Przesyłki wysyłamy w formie listu poleconego. Koszt przesyłki dobierany jest indywidualnie na podstawie wagi oraz wymiarów zakupionych produktów. 

24,50 złCena